אודותיי - עורך דין דיני עבודה | נזקי גוף | רשלנות רפואית בטיפולי שיניים | משרד עו"ד אסף מורן ושות'
16679
rtl,page-template-default,page,page-id-16679,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive,elementor-default
 

אודותיי

דיני עבודה | נזקי גוף  | תביעות רשלנות

אסף מורן ושות’, משרד עורכי דין

הכירו את האיש שמאחורי המקצוע

 

“בסופו (ובתחילתו) של דבר, כולנו רוצים לחיות את חיינו בשקט, בבריאות ובהנאה. ברוב המקרים, כולם- מנהלים, עובדים, רופאים ומקבלי שירות- כולם יוצאים מהבית בבוקר בתקווה ליום טוב. אבל… דברים קורים. החיים קורים. וכבני אנוש מורכבים, אינספור פרמטרים משפיעים על המחשבות שלנו, על מצב הרוח, על השליטה העצמית, ובסופו של דבר- על ההתנהגות שלנו כלפי האחר. וכאן מתחילות הבעיות… וכך קורה, שאדם שמגיע ליום עבודה וסובל מצעקות ונזיפות המוטחות כלפיו ללא סיבה מוצדקת, מהשפלות ויחס לא הולם מהמעביד, או מטופל שמגיע לטפל בבעיית שיניים, ויוצא בנזק גדול יותר, וכך הלאה… הצרה הזו- צורות רבות לה, לצערי. ואני פוגש את זה יומיום. ואני כאן כדי להגיד לך ש…יש מי שיפצה אותך.” עו”ד אסף מורן

 

כשזה מגיע לבעיות בעבודה, פיטורין לא הוגנים (כגון, בגלל הריון) או לנזקי גוף אתם צרכים מומחה שחי ונושם את התחום. אתם זקוקים למישהו שמייצג את לקוחותיו מתוך תחושת שליחות והזדהות עם הכאב ועם תחושת התסכול.

 

אסף מורן, עו”ד מומחה המייצג, תומך ומלווה לקוחות בתחומי דיני עבודה ונזקי גוף, מביא איתו ידע נרחב ומקיף בתחום, והרבה הבנה ויחס אישי.

 

לרוב, מי שמוצא את עצמו זקוק לעורך דין, בטוח שמדובר בהוצאות אדירות, סחבת של שנים ובעיקר… הרבה כאב ראש, נכון? אמממ… לא בהכרח.

 

מעבר לניסיון והידע המקצועי, פיתח אסף יכולת להבין כל מקרה לעומקו, לזהות את המאפיינים הייחודיים של כל תיק, ולהתאים את האסטרטגיה ואת דרך הטיפול האולטימטיבית – כל מקרה לגופו; זאת על מנת להעניק ללקוח את הפיצוי המקסימאלי המגיע לו, במינימום האפשרי של זמן, כסף ואי נעימות.

 

המומחיות והחשיבה מחוץ לקופסא של עו”ד מורן, מקלה על התהליך משמעותית, תוך טיפול בתביעה עם תמיכה מלאה-מהקפה הראשון במשרד ועד סוף התהליך, ובליווי מקצועי של מי שנמצא בצד הנכון של המתרס. בצד שלך.

כאן בשבילך

מה אנחנו מציעים לך, כלקוח?

זמינים 24/7

כלקוחות שלנו אנחנו לרשותכם בכל יום ושעה.

מייצגים רק נפגעים

לא נייצג חברות ביטוח, בתי חולים או רופאים רשלניים.

פיצוי מקסימאלי – בזמן מינימאלי

משרדנו מנוסה בשלל דרכים ושיטות להוציא מקסימום פיצוי במינימום זמן.

קשת מומחים רחבה בכל תחום

כמשרד מוביל בתחומו, אנו מצויים בקשרי עבודה עם מיטב המומחים בארץ, שישמחו לכתוב עבורך חוות דעת מקצועית.

ווצפ

כן כן, היום ב-2018 עורך הדין זמין עבורך ולמענך בווצפ.

עבודה ללא נייר

אנחנו גאים להציע טכנולוגיות חדשניות לקהל לקוחותינו שיקצרו הטיפול בתיקיהם ויימנעו מהם להגיע למשרדנו רק כדי לחתום.

לייעוץ משפטי מלאו את הפרטים